Witamy w sklepie internetowym Trybik.pl

Mamy nadzieje, że podobnie jak my jesteście pozytywnie zakręceni na punkcie rowerów i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Nasza oferta obejmuje profesjonalne oraz amatorskie rowery górskie, stylowe rowery miejskie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W ofercie mamy również rowery biegowe dla dzieci. Nasza owocna współpraca z producentami takimi jak: KTM, Creon, Medano, Kross, Creme, czy Puky pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość i niezawodność sprzedawanego sprzętu.

Oprócz rowerów w sprzedaży mamy również części zamienne, odzież rowerową i buty sportowe marki NW (Nortwave) oraz kaski Uvex i inne akcesoria wiodących marek. Świadczymy również rzetelne usługi serwisu rowerów. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszych pracowników.

Sklep Trybik funkcjonuje od grudnia 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rowerowej oraz owocnej i długofalowej współpracy z wiodącymi producentami i importerami rowerów w Polsce możemy zaproponować najlepszą ofertą sprzedażową. Współpracujemy również z największymi i najlepiej wyposażonymi hurtowniami części rowerowych.

Oprócz sklepu internetowego posiadamy pięć sklepów stacjonarnych w Warszawie i Wyszkowie.

Prawdopodobnie jesteśmy jednym z najlepiej zaopatrzonych i poinformowanych sklepów powiatu wyszkowskiego, węgrowskiego, pułtuskiego oraz powiatu Ostrów Mazowiecka. Kierujemy się profesjonalizmem, nieustannym rozwojem oraz wzorową współpracą z partnerami handlowymi.

Trybik.pl to także profesjonalny serwis rowerowy oraz przechowalnia rowerów.

Przekonani, że spełnimy Państwa wymagania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i atrakcyjnymi promocjami. W celu uzyskania profesjonalnych informacji oraz fachowej pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu prosimy o kontakt. Zapewniamy, że nasi pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Życzę udanych zakupów!

Aleksandra Wróbel
CEO - Trybik.pl